Taka dawka info ze świata telco tylko na PLNOG Live

Taka dawka info ze świata telco tylko na PLNOG Live

Skondensowana, przesiana przez najlepszych ekspertów i przedstawiona w atrakcyjny sposób, który pozwoli Ci wyciągnąć 100% wiedzy z każdego wykładu! Chcesz dowiedzieć się, jakie wyjątkowe tematy pojawią się w agendzie tegorocznego PLNOGa? 

 

Przygotuj się na: 

  • słuszną ilość technicznych informacji z zakresu bezpieczeństwa aplikacji www przygotowanych specjalnie z myślą o sieciowcach przez Michała Sajdaka – Co każdy admin powinien wiedzieć o web security?”
  • szczegóły wyzwań, które czekają na operatora wprowadzającego 5G – dowiecie się co dokładnie może go spotkać podczas prezentacji Krzysztofa Szarkowicza Co nowego w 5G?”,
  • kompleksowe spojrzenie na tematykę NetDevOps, narzędzia i korzyści w ramach wykładu Krzysztofa Załęskiego “Praktyczne zastosowania NetDevOps. Nirwana czy dystopia?”
  • kontrowersyjny temat sztucznej inteligencji i związanych z nią zagrożeń, z którym zmierzy się Kamil Frankowicz – “Roboty, samoloty a w nich AI i cyber – czy to nie za dużo?”

…ale pamiętaj to tylko ułamek tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Przed Tobą dwa dni wypełnione wartościowymi propozycjami – edycja online nie oznacza, że zwalniamy tempo. Pro tip: prawdź agendę PLNOG Live na stronie https://plnog.pl/pl/plnog-live/ i zaplanuj, które wykłady obejrzysz na żywo, a do których wrócisz w wolnej chwili. Tym razem nic ciekawego Cię nie ominie!

Skip to content