Kogo spotkasz w tym roku na PLNOGu? Przeczytaj!

Kogo spotkasz w tym roku na PLNOGu? Przeczytaj!

Choć w tym roku niemal wszystko jest dla nas zupełnie nowe, jedno na szczęście pozostaje niezmienne – PLNOGowa społeczność! Choć spotkamy się “tylko” wirtualnie, gwarantujemy, że to będzie naprawdę owocny czas spędzony wśród różnorodnego grona specjalistów, które łączy podstawowy wspólny czynnik – entuzjazm do telco! 

 

Chcecie wiedzieć, kto dołączył do PLNOG Live? Sprawdziliśmy dla Was, jakie stanowiska zajmują uczestnicy zarejestrowani na konferencję! Najwięcej wśród nich jest osób na stanowiskach managerskich w rozmaitych działach IT oraz inżynierów zajmujących się między innymi zagadnieniami systemów, sieci czy bezpieczeństwa. Wśród uczestników spotkacie również właścicieli firm, dyrektorów i członków zarządu. Towarzyszą im specjaliści IT, administratorzy sieci i systemów, developerzy oraz architekci. 

 

Większość z uczestników to doświadczeni specjaliści, ale jest też świeża krew – ok. 8% z nich to studenci i osoby zajmujące stanowiska juniorskie. To świetnie, że od początku swojej kariery zależy Wam na zdobywaniu nowych doświadczeń i kolejnych cennych umiejętności! 

 

Wprawdzie do konferencji został nieco ponad miesiąc, ale już teraz zachęcamy Was drodzy PLNOGowcy do zarezerwowania sobie czasu na dyskusje z koleżankami i kolegami po fachu, przedstawicielami firm partnerskich i naszymi ekspertami. Warto skorzystać z ogromu networkingowych możliwości i faktu, że tym razem nie mamy niemal żadnych ograniczeń – online wszystko jest możliwe!

 

Skip to content