PLNOG LIVE!

WIDZIMY SIĘ ONLINE 28-29.09.2020

BILETY  w cenie 1039 PLN (+ VAT) są już dostępne!

KUP BILET

PLNOG24 przenosi się do sieci!

PLNOGowcy,

krótko i na temat! Stale monitorujemy obecną sytuację epidemiologiczną i stawiamy na Wasze bezpieczeństwo, dlatego zdecydowaliśmy się na organizację tegorocznej edycji PLNOG wyłącznie online. Wiemy, że tak samo jak my wolelibyście spotkać się na żywo, jednak nie jest to możliwe w obecnych okolicznościach.

28 – 29 września 2020 jak zawsze zgromadzimy polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Dodatkowo, 30 września zapraszamy wszystkich, którzy tęsknią za PLNOG-iem najbardziej, na ścieżkę old school oraz warsztaty partnerskie.

Będzie to nowe doświadczenie, ale gwarantujemy, że oprócz świetnych wykładów nie zabraknie też atmosfery, którą tak cenicie, a także okazji do networkingu. Dzięki nowej formule będziecie mieli okazję spojrzeć na świat telekomunikacji z innej perspektywy i znajdziecie czas i przestrzeń na zupełne nowe znajomości.

Czekamy na Was we wrześniu!


Poznaj PLNOG

PLNOG największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od niemal 12 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Wśród uczestników PLNOG nie brakuje przedstawicieli dużych korporacji i organizacji, jak i lokalnych przedsiębiorstw, którzy wspólnie podczas dwudniowej konferencji zastanawiają się, jak wygląda i jak wyglądać będzie polski rynek ICT.

Aktualności

26 maja rusza PLNOG Online!

Wśród prelegentów Bromirski, Jabłoński, Jachowicz, Lelusz i Ślaski

Read more

PLNOG24 przeniesiony na wrzesień!

Drodzy PLNOGowcy, z przykrością, ale też pełną odpowiedzialnością podjęliśmy dzisiaj decyzję, że PLNOG24 odbędzie się jesienią w Krakowie. Naprawdę nie była to łatwa decyzja i walczyliśmy do końca. Jednak Wasze[…]

Read more

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z koronawirusem oraz wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Podejmiemy wszelkie konieczne kroki zalecane przez dwie wymienione instytucje, aby zapewnić naszym uczestnikom[…]

Read more

Partnerzy