PLNOG23 – Podsumowanie

PLNOG23 – Podsumowanie

W ciągu dwóch dni PLNOG23 udało nam się zebrać pod jednym dachem blisko 700 specjalistów telekomunikacji i fanów nowych technologii. Aż 78 prelegentów podczas 58 wykładów dzieliło się swoją wiedzą nie tylko z zakresu telekomunikacji, ale także cybersecurity, Cloud czy DevOps.

Wysoki poziom prezentacji

Podczas każdej edycji publiczność PLNOGa ma możliwość oceniania prelekcji, a najlepszy prelegent wygrywa statuetkę Royal Jacka!

W tym roku nagroda za najwyżej ocenioną prezentację powędrowała do Marcina Marciniaka za wykład pt. “Czego informatyka może nauczyć się od kolei”. Nasze gratulacje!

Wszystkim prelegentom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie prezentacji. Co warte uwagi – podczas tej edycji nie skąpiliście piątek oceniając naszych prelegentów. Średnia ocen to aż 4,34! Bardzo się cieszymy, że tak wysoko cenicie merytorykę naszych spotkań!

Materiały pokonferencyjne

Często pytaliście o nagrania – już ruszamy z montażem i gotowe filmy pojawią się na naszym kanale YouTube do dwóch tygodni. Natomiast już dzisiaj możecie wrócić do wspomnień przeglądając zdjęcia z PLNOG23! Wszystkie zdjęcia znajdziecie tutaj!

Grunt to dobra współpraca

Nie da się ukryć, że konferencja nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie naszych Partnerów. Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!

Wśród najwyżej ocenionych stoisk znalazły się:

  1. Infradata/F5 
  2. Atende 
  3. 3S 

Wiosną widzimy się w Warszawie!

Wystartowała już rejestracja na 24 edycję PLNOG! Zgodnie z Waszymi życzeniami nie zabraknie tam tematów związanych z sieciami 5G, security czy Cloudem. NA tych, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą czeka CFP! Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły lub uwagi, koniecznie wypełnijcie ankietę, którą znajdziecie w aplikacji Eventory. Pomoże ona nam dopasować program konferencji do Waszych oczekiwań. Dziękujemy wszystkim za obecność i aktywność!

 

Skip to content