Przekonaj szefa do udziału PLNOG 30

Przekonaj szefa do udziału PLNOG 30

Chciałbyś wziąć udział w PLNOG 30, ale nie wiesz jak przekonać szefa, żeby zapłacił za Twój bilet? Świetnie trafiłeś! Przygotowaliśmy dla Ciebie, kilka istotnych argumentów, dzięki którymi spotkamy się na pierwszej popandemicznej edycji!

PRAKTYCZNE WYKŁADY
PLNOG 30 będzie krążył wokół tematyki cyberbezpieczeństwa, podsumujemy wdrożenia 5G, przedstawimy przykłady zastosowań Cloud oraz DevOps, porozmawiamy o routingu i sieciach optycznych, a także odbędzie się wykład o spoofingu. Przedyskutujemy również najnowsze wyzwania, jakie stoją przed rynkiem telco, w tym związane ze zmianami postpandemicznymi oraz wynikłymi z działań wojennych na wschodzie.

WARTOŚCIOWA AGENDA
Oczywiście nie możemy pominąć chluby naszej konferencji. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy ścieżki z wykładami, inspirujące dyskusje z kolegami po fachu, community corner, warsztaty, a także Debatę Rady Programowej
W trakcie trwania Panelu Dyskusyjnego Rady PLNOG usłyszcie tematy, które zaproponowała społeczność:
referencyjna Architektura Cyberbezpieczeństwa dla Chmur Publicznych,
laC/CICD w środowiskach telekomunikacyjnych – wyzwania i sposoby na ich rozwiązywanie,
wykorzystanie blockchainu jako mechanizmu potwierdzającego ważność rozgłoszonych prefixów w BGP.

Wysoki poziom wykładów z pewnością pozwoli Ci się rozwinąć. Najlepsi specjaliści w Polsce sprawią, że poszerzysz swoje kompetencje, a Twoja firma stanie się jeszcze bardziej konkurencyjna na rynku.

DOŚWIADCZENI EKSPERCI
PLNOG poza świetną okazją do zabawy słynie także z merytorycznych wykładów, które przygotowują najlepsi specjaliści z branży. Na scenie swoje prelekcje zaprezentują:
Robert Ślaski i Krzysztof Załęski – “Burzymy silosy infrastruktury IT”,
Marek Wojniusz i Bartosz Wojewódka – “Podsłuchiwanie komunikacji w sieciach optycznych: zagrożenia, zapobieganie”,
Ren Fitchtmuller – “Keep Ukraine Connected”,
Gaweł Mikołajczyk – “Bot Management, czyli jak chronić się przed zautomatyzowanymi atakami”,
Łukasz Bromirski -”Jak przechwytywać prefiksy (for fun and profit)”
Sebastian Grabski i Paweł Sroka – “Diagnozowanie sieci w Google Cloud Platform”,
Andrzej Karpiński i Krzysztof Raczyński – “Biometria behawioralna – Święty Graal rozwiązań antyfraudowych w arsenale Grupy BIK”.

…i wielu, wielu innych wyjątkowych prelegentów, których możesz poznać tutaj – AGENDA

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU
Stawiamy na rozwój osobisty naszych uczestników! Konferencja PLNOG to doskonała okazja do zdobycia nowych, praktycznych umiejętności. Abyś mógł realizować misję swojej organizacji, musisz mieć pewność, że stosujesz najbardziej strategiczne metody, które przynoszą sprawdzone rezultaty. Na konferencji PLNOG będziesz mógł uczyć się od krajowych oraz globalnych ekspertów. Uczestnictwo w wydarzeniu zapewni Ci umiejętności, wiedzę i metody, które pozwolą Ci skuteczniej osiągać sukcesy w swojej pracy.

NOWE ZNAJOMOŚCI I KONTAKTY
Warto zadbać o dobre kontakty na przyszłość. PLNOG 30 to doskonała okazja do spotkania wielu inspirujących osób z Twojej branży i uzyskania cennych kontaktów biznesowych.

JUBILEUSZOWA EDYCJA
PLNOG to wydarzenie, które już od 14 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Tegoroczna, edycja PLNOG 30 zapowiada się niezwykle obiecująco. Będziemy nie tylko świętować powrót na tory stacjonarnych edycji, ale również jubileusz, który obchodzi konferencja.

KOSMICZNY MOTYW PRZEWODNI
Chyba każdy z nas w dzieciństwie marzył o locie na księżyc. Dzięki nam Twoje dziecięce marzenie może się spełnić! Motyw przewodni PLNOG-a od zawsze był ważnym elementem naszej konferencji. Przenosiliśmy Was już między innymi w świat rycerzy, Gwiezdnych Wojen, podwodnych przygód, a nawet byliśmy uczestnikami Olimpiady! Podczas jubileuszowej edycji nasz statek kosmiczny wyląduje w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Już nie możemy się doczekać, aby zabrać Cię w tą inspirującą podróż!

WYJĄTKOWE MIEJSCE
Konferencja odbędzie się w pięknym hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. W ramach biletu czeka na Ciebie pyszne jedzenie, zimne napoje, kolacja, a także after party w hotelowym klubie ZAZEN.

Teraz masz już wszystkie niezbędne argumenty, aby udowodnić szefowi, że to właśnie Ty powinieneś reprezentować firmę podczas jubileuszowej edycji PLNOG! Decydujcie się szybko, ponieważ już 30 sierpnia zmienia się próg cenowy i koszty biletów idą w górę!

Skip to content