PLNOG24 przeniesiony na wrzesień!

PLNOG24 przeniesiony na wrzesień!

Drodzy PLNOGowcy, z przykrością, ale też pełną odpowiedzialnością podjęliśmy dzisiaj decyzję, że PLNOG24 odbędzie się jesienią w Krakowie. Naprawdę nie była to łatwa decyzja i walczyliśmy do końca. Jednak Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, a rekomendacje GIS-u są jednoznaczne. Mamy nadzieję, że jesienią uda się nam zrobić największą edycję do tej pory!  

Z naszej strony (dwa tygodnie przed konferencją) byliśmy na zaawansowanym etapie przygotowań. Na razie liczymy straty, ale bilans będzie dla nas na pewno bardzo niekorzystny. Mamy jednak nadzieję, że we wrześniu do nas dołączycie i zorganizujemy największą telekomunikacyjną konferencję EVER! 

Na bilet zakupiony na PLNOG24 można będzie wejść na jesienną edycję, która odbędzie się 28-29.09.2020 w Krakowie. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na Waszą obecność! Jeśli z jakichś powodów nie jesteście w stanie być wtedy z nami, to napiszcie maila – będziemy sukcesywnie zwracać należność za bilety. Adres: rejestracja@proidea.org.pl. Zwrot może potrwać do 90 dni, prosimy o cierpliwość – anulacja wydarzenia wiąże się z wieloma procesami administracyjno-księgowymi. 

O wszystkich decyzjach będziemy Was informować na bieżąco!

Trzymajcie kciuki i bądźcie zdrowi!

 

Skip to content