Chcesz wystąpić na scenie PLNOG-a? Czekamy na zgłoszenia!

Chcesz wystąpić na scenie PLNOG-a? Czekamy na zgłoszenia!

Krakowska edycja konferencji PLNOG w tym roku odbędzie się dopiero w październiku, ale my nie zwalniamy tempa. Jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań i liczymy na Waszą pomoc!

Poszukujemy osób chcących podzielić się wiedzą techniczną na tematy technologii sieciowych, rozwiązań operatorskich oraz przykładów wdrożeń tych technologii. Wśród słuchaczy znajdą się operatorzy internetowi, architekci oraz administratorzy systemów centr przetwarzania danych, przedstawiciele największych firm z branży ICT. Propozycje wykładów możecie przesyłać do 18 lipca. Wszyscy prelegenci otrzymują oczywiście darmowe bilety oraz zniżki dla znajomych!

Kogo szukamy?

Bezpieczeństwo sieci, SDN, telemetria, automatyzacja sieci, DDoS i BGP – to tematy, które nasi uczestnicy ocenili jako najbardziej interesujące. Ponadto, w związku z morskim tematem przewodnim dwudziestej pierwszej edycji poszukujemy osób, które chciałaby się podzielić swoją wiedzą w zakresie podwodnych sieci światłowodowowych oraz podwodnej łączności radiowej. Zachęcamy do zgłoszeń przedstawicieli zarówno dużych, jaki małych czy średnich firm, a także tych, dla których występ na konferencji byłby debiutem (chętnie pomożemy i poradzimy!). Zgłoszenia przyjmujemy w języku polskim oraz angielskim.

Dlaczego warto zostać prelegentem?

  • możliwość pokazania swojej firmy i jej działalności
  • zaprezentowanie siebie jako specjalisty
  • nagranie prezentacji oraz zestaw zdjęć
  • nawiązanie kontaktów biznesowych
  • darmowe wejście na konferencję oraz zniżki dla znajomych
  • niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju prezent dla prelegentów
Skip to content