PLNOG – Najważniejsza konferencja telekomunikacyjna w Polsce

Zapraszamy na 32. edycję konferencji PLNOG, która odbędzie się w dniach 13-14 maja 2024 roku w hotelu Galaxy w Krakowie.

PLNOG to wydarzenie stworzone, aby w jednym miejscu zebrać polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Konferencja już od 15 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej telekomunikacji i kreują technologiczne trendy.

Podczas nadchodzącej edycji nie zabraknie zarówno okazji do zaktualizowania swojej wiedzy, jak i do odświeżenia kontaktów. W trakcie dwóch dni konferencji możesz liczyć na ciekawe wykłady, praktyczne case study i inspirujące dyskusje. To wszystko w wyjątkowym gronie najlepszych specjalistów telekomunikacyjnych z Polski i ze świata.

Przekraczając próg konferencji, spotkasz się z dużymi, średnimi i małymi operatorami, a zaplanowane ścieżki tematyczne - Operatorska, Regulacje i Organizacja, oraz Edukacja - gwarantują, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Dołącz do naszej społeczności, doświadcz nowoczesnej konferencji telekomunikacyjnej. Zapisz się już dziś na PLNOG32 i bądź częścią przyszłości telekomunikacji w Polsce!

BILETY

EARLY BIRD

999 zł*

* Bilety dostępne do wyczerpania puli biletów

  Cena biletu obejmuje:
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
KUP BILET
Student

249 zł* **

* Bilety dostępne do wyczerpania puli biletów
** Bilet przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką.

  Cena biletu obejmuje:
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
  KUP BILET

AKTUALNOŚCI

Wielkie zmiany!

Drodzy PLNOG-owicze, Jesteście już z nami od 15 lat, a w przeciągu tych lat odbyło się aż 30 edycji. Na każdej z nich pojawiliście się w licznym gronie. Jako firma[…]

Read more

Zarezerwuj nocleg na PLNOG31!

Każdy uczestnik PLNOG31 może skorzystać z wyjątkowej zniżki, przygotowanej dla nas przez Hotel Galaxy**** (Gęsia 22A, 31-535 Kraków). Podczas rezerwacji pokoju na czas trwania konferencji PLNOG Hotel Galaxy oferuje uczestnikom[…]

Read more

Zapraszamy na PLNOG31!

Już 15-16 maja eksperci z branży ICT i IPS spotkają się w Krakowie, żeby porozmawiać o przeszłości i przyszłości telekomunikacji w Polsce.  Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie “Back to the[…]

Read more

Partnerzy

 

RADA PROGRAMOWA

Łukasz Bromirski

Andrzej Karpiński

Piotr Wojciechowski

Marcin Kuczera

Paweł Kuśmierski

Paweł Szczepski

Piotr Boryło

Tomasz Brol

Artur Gmaj

Konrad Plich

ZAUFALI NAM

Przez ponad piętnaście lat, PLNOG zyskał poparcie największych firm IT w Polsce i na świecie. Dziękujemy!