FAQ JDD 2023

1. Gdzie i kiedy odbędzie się konferencja?
Konferencja odbędzie się w dniach 24-25.10.2023 w hotelu Metropolo by Golden Tulip – ul. Orzechowa 11, Kraków.

2. Czy przed miejscem wydarzenia jest parking i czy jest płatny?
Parking przed hotelem jest bezpłatny, ilość miejsc jest jednak ograniczona, więc osobom z Krakowa polecamy przyjazd komunikacją miejską.

3. Od której godziny rozpoczyna się konferencja?
Pierwsze wykłady rozpoczynają się o godzinie 9:00. Rejestracja na miejscu wydarzenia będzie czynna od godziny 8:00

4. Jak mogę kupić bilet na konferencję:
Bilet możesz kupić na stronie:
https://eventory.cc/event/jdd-2023/tickets

5. Czy prelekcje będą nagrywane?
Konferencja jest wydarzeniem wyłącznie stacjonarnym, ale prelekcje będą nagrywane. Nagrania będą dostępne dla zarejestrowanych uczestników w aplikacji Eventory po zakończeniu konferencji.

6. Czy dostanę zniżkę, jeśli zarejestruję większą grupę osób ?
Aby dowiedzieć się o możliwościach zniżek, napisz maila na adres: rejestracja@proidea.org.pl.

7. Jak mogę skorzystać z kodu rabatowego?
Podczas rejestracji w sekcji “Kod rabatowy” wpisz otrzymany kod. Gdy kod zostanie wpisany poprawnie, cena biletu się obniży.

8. W jaki sposób mogę opłacić swój udział w konferencji?
Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, płatność kartą lub przelew tradycyjny. W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia. Przeważnie proformy przesyłane są jeszcze w tym samym dniu, w którym dokonujesz rejestracji, lub w dniu kolejnym.

Na 5 dni przed wydarzeniem, możliwość zakupu biletu w formie offline nie będzie dostępna – w tym celu skontaktuj się z nami na adres mailowy: rejestracja@proidea.org.pl

9. Kiedy zwiększają się progi cenowe biletów?
Informacje odnośnie zmiany progów cenowych znajdziesz na stronie wydarzenia.

10. Czy jest możliwość przekazania wejściówki innej osobie?
Tak, PROIDEA dopuszcza wprowadzenie zmiany na liście uczestników. Informacja o zmianie Uczestnika powinna zostać zgłoszona PROIDEA w terminie nie krótszym niż 5 dni przed rozpoczęciem Konferencji. Zmiana Uczestnika wymaga ponownego wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz przekazania przez Użytkownika informacji o zmianie Uczestnika na adres e-mail: rejestracja@proidea.org.pl, wraz z wskazaniem informacji o osobach, których zmiana dotyczy (imię i nazwisko, adres mailowy na który ma zostać przekazany bilet).

11. Czy mogę zrezygnować z biletu i dostać zwrot pieniędzy ?
Tak, ale masz na to czas tylko do 24 września 2023. W sprawie rezygnacji wypełnij formularz rezygnacji, który znajdziesz na stronie wydarzenia (w zakładce regulaminy) i skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy rejestracja@proidea.org.pl

12. Gdzie znajdę agendę konferencji?
Agendę znajdziesz zarówno na stronie wydarzenia oraz w aplikacji eventory na miesiąc przed wydarzeniem.

13. Czy wszystkie prelekcję są prowadzone w języku angielskim ?
Prelekcje w większej mierze prowadzone są w języku angielskim, natomiast mogą pojawić się wykłady w języku polskim.

14. W jaki sposób mogę ocenić i skomentować wykład?
Wykłady możesz oceniać i komentować poprzez aplikację Eventory. Wystarczy, że wjedziesz w temat wybranej prelekcji lub nazwisko Prelegenta.

Eventory dostępne jest zarówno w Google Play jak i AppStore. Po zainstalowaniu aplikacji, wyszukaj w niej wydarzenie “JDD 2023” i dołącz za pomocą numeru biletu.

15. Jak mogę skontaktować się z innymi uczestnikami i prelegentami ?
Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory, który umożliwia także umawianie spotkań lub bezpośrednio na miejscu wydarzenia.

16. Czy na konferencji będzie lunch dla uczestników?
Tak, zapewniamy uczestnikom lunch w przerwie między wykładami oraz dostęp do napojów i przekąsek przez cały czas trwania konferencji.

17. Czy w ramach biletu przysługuje mi wejście na after party?
Tak, w ramach wejściówki masz możliwość uczestnictwa w After Party. Data: 24.10.2023 Godzina: od 19:00 w Hotelu Metropolo, ul. Orzechowa 11

18. Kto jest organizatorem JDD 2023?
Organizatorem JDD 2023 jest PROIDEA firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 17 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.

Nie znalałeś/aś odpowiedzi na pytanie?
Skontaktuj się z nami poprzez maila: aleksandra.mistak@proidea.org.pl lub przez nasze social media (Facebook / Linkedin).

Skip to content