PLNOG 30 – PLNOG – Najważniejsza konferencja telekomunikacyjna w Polsce

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że konferencje PLNOG powracają na normalne tory cyklicznych wydarzeń branżowych, z licznym osobistym udziałem prelegentów i uczestników. Tym samym odchodzimy od reżimu covidowego, ale oczywiście utrzymujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jesienna edycja konferencji – PLNOG30 odbędzie się w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton w dniach 6-7 września 2022 roku. Mamy nadzieję, że powrót do trybu stacjonarnego przyczyni się do rozwoju networkingu i wymiany doświadczeń.
Podczas nadchodzącej, jubileuszowej edycji nie zabraknie zarówno okazji do zaktualizowania swojej wiedzy, jak i do odświeżenia kontaktów. Podczas dwóch dni konferencji możecie liczyć na ciekawe wykłady, praktyczne case study i inspirujące dyskusje. To wszystko w wyjątkowym, staranie wyselekcjonowanym gronie najlepszych specjalistów telekomunikacyjnych z Polski i ze świata.

Nie zabraknie także bieżących tematów związanych z bohaterską walką Narodu Ukraińskiego przeciwko rosyjskiemu agresorowi. Posłuchacie relacji z wydarzeń na wschodzie oraz planów konkretnych działań w kwestii odbudowy zniszczonej infrastruktury telekomunikacyjnej w ukraińskich miastach. Będzie to widomy znak naszej solidarności z ukraińskimi kolegami i koleżankami po fachu, którzy uświadamiają nam jak ważne jest utrzymanie łączności w sytuacji zagrożenia.

Wierzymy, że po 2 latach przeprowadzania konferencji w formie online, w której nie wszyscy mogli wziąć udział, wspólnie odbudujemy znakomitego ducha naszych spotkań i powrócimy do starych, dobrych czasów, kiedy to debatom i dyskusjom nie było końca. Tym razem baza hotelowa i miejsce doskonale temu sprzyjają, więc w imieniu organizatorów oraz Rady Programowej serdecznie zapraszamy.

Najbliższą edycję wyróżni nie tylko motyw kosmiczny, który będzie tematem przewodnim nadchodzącego wydarzenia, ale także tematyka cyberbezpieczeństwa, podsumowanie wdrożeń 5G, przykłady zastosowań Cloud oraz DevOps, routing i sieci optyczne. Przedyskutujemy także najnowsze wyzwania, jakie stoją przed rynkiem telco, w tym związane ze zmianami postpandemicznymi oraz wynikłymi z działań wojennych na wschodzie.

PLNOG ONLINE 3 2022 W LICZBACH

1250
uczestników
2
dni
2
ścieżki
18
prelegentów
17
partnerów

Bilety

Standard

1199 zł

To już ostatnia szansa!

  Cena biletu obejmuje:
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • after party,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
KUP BILET
Student

200 zł

Dla osób do 26 r.ż. z aktualną legitymacją studencką.

  Cena biletu obejmuje:
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
  KUP BILET

Agenda

PONIŻSZA AGENDA MOŻE ULEC ZMIANIE*

6 wrzesień 2022
7 wrzesień 2022

Aktualności

Daj się poznać – dołącz do rady PLNOG!

Zastanawiasz się jak PLNOG wygląda od kuchni? Chciałbyś/abyś być częścią zespołu? Masz ciekawy pomysł na kolejne edycje? Jeżeli chcesz wyznaczać kierunek rozwoju najważniejszej konferencji telekomunikacyjnej w Polsce – dołącz do[…]

Read more

Zarezerwuj nocleg na PLNOG 30!

W trosce o Wasz komfort przygotowaliśmy dla Was niezwykłą promocję! Każdy uczestnik PLNOG30 może skorzystać z wyjątkowej zniżki na rezerwację noclegu w hotelu DoubleTree by Hilton (Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa).[…]

Read more

Jubileuszowa edycja PLNOG-a już tej jesieni!

Powracamy na tory cyklicznych wydarzeń branżowych z licznym udziałem prelegentów i uczestników.

Read more

Prelegenci

 

Partnerzy