PLNOG 30 – PLNOG – Najważniejsza konferencja telekomunikacyjna w Polsce

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że konferencje PLNOG powracają na normalne tory cyklicznych wydarzeń branżowych, z licznym osobistym udziałem prelegentów i uczestników. Tym samym odchodzimy od reżimu covidowego, ale oczywiście utrzymujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jesienna edycja konferencji – PLNOG30 odbędzie się w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton w dniach 6-7 września 2022 roku. Mamy nadzieję, że powrót do trybu stacjonarnego przyczyni się do rozwoju networkingu i wymiany doświadczeń.
Podczas nadchodzącej, jubileuszowej edycji nie zabraknie zarówno okazji do zaktualizowania swojej wiedzy, jak i do odświeżenia kontaktów. Podczas dwóch dni konferencji możecie liczyć na ciekawe wykłady, praktyczne case study i inspirujące dyskusje. To wszystko w wyjątkowym, staranie wyselekcjonowanym gronie najlepszych specjalistów telekomunikacyjnych z Polski i ze świata.

Nie zabraknie także bieżących tematów związanych z bohaterską walką Narodu Ukraińskiego przeciwko rosyjskiemu agresorowi. Posłuchacie relacji z wydarzeń na wschodzie oraz planów konkretnych działań w kwestii odbudowy zniszczonej infrastruktury telekomunikacyjnej w ukraińskich miastach. Będzie to widomy znak naszej solidarności z ukraińskimi kolegami i koleżankami po fachu, którzy uświadamiają nam jak ważne jest utrzymanie łączności w sytuacji zagrożenia.

Wierzymy, że po 2 latach przeprowadzania konferencji w formie online, w której nie wszyscy mogli wziąć udział, wspólnie odbudujemy znakomitego ducha naszych spotkań i powrócimy do starych, dobrych czasów, kiedy to debatom i dyskusjom nie było końca. Tym razem baza hotelowa i miejsce doskonale temu sprzyjają, więc w imieniu organizatorów oraz Rady Programowej serdecznie zapraszamy.

Najbliższą edycję wyróżni nie tylko motyw kosmiczny, który będzie tematem przewodnim nadchodzącego wydarzenia, ale także tematyka cyberbezpieczeństwa, podsumowanie wdrożeń 5G, przykłady zastosowań Cloud oraz DevOps, routing i sieci optyczne. Przedyskutujemy także najnowsze wyzwania, jakie stoją przed rynkiem telco, w tym związane ze zmianami postpandemicznymi oraz wynikłymi z działań wojennych na wschodzie.

Bilety

Standard + plecak PLNOG!

1199 zł

Liczba sztuk ograniczona!

  Cena biletu obejmuje:
 • Gift pack z plecakiem PLNOG!
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • after party,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
KUP BILET
Student

200 zł

Dla osób do 26 r.ż. z aktualną legitymacją studencką.

  Cena biletu obejmuje:
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
  KUP BILET

Agenda

PONIŻSZA AGENDA MOŻE ULEC ZMIANIE*

6 wrzesień 2022
7 wrzesień 2022

COMMUNITY

7 września

10:30

iNET Group

11:00

Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI)

11:30

Stowarzyszenie Inżynierów Komunikacji (SIT)

12:00

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT)

14:10

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej (KIKE)

14:40

Internet Society Poland (ISOC)

15:10

MiŚOT

15:40

ISSA Polska Stowarzyszenie ds Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych


ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY!


Sieci w Kubernetesie


Warsztat skierowany jest do inżynierów sieciowych, architektów rozwiązań w tym obszarze oraz managerów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie możliwości wykorzystania Kubernetesa do realizacji skonteneryzowanych funkcji sieciowych (jako alternatywy dla ich realizacji w postaci urządzeń fizycznych lub funkcji zwirtualizowanych), a także zrozumieć jak zrealizowane są sieci w tym środowisku. Na warsztacie skupimy się na różnych zagadnieniach związanych z “sieciowaniem” w Kubernetes, uwzględniając aspekty koncepcyjne, funkcjonalne, konfiguracyjne, wydajnościowe i inne – chcąc w ten sposób zaoferować uczestnikom panoramiczne ujęcie tego tematu w możliwie zwięzłej formie. Co równie istotne, warsztat będzie połączeniem teorii z częścią demo, a zagadnienia związane z Kubernetes poprzedzone będą krótkim wprowadzeniem do sieci w systemie Linux.

Prowadzący:
Paweł Parol | Michał Pawłowski | Monika Antoniak

ZAPISZ SIĘ

Aktualności

Wielkie zmiany!

Drodzy PLNOG-owicze, Jesteście już z nami od 15 lat, a w przeciągu tych lat odbyło się aż 30 edycji. Na każdej z nich pojawiliście się w licznym gronie. Jako firma[…]

Read more

Zarezerwuj nocleg na PLNOG31!

Każdy uczestnik PLNOG31 może skorzystać z wyjątkowej zniżki, przygotowanej dla nas przez Hotel Galaxy**** (Gęsia 22A, 31-535 Kraków). Podczas rezerwacji pokoju na czas trwania konferencji PLNOG Hotel Galaxy oferuje uczestnikom[…]

Read more

Zapraszamy na PLNOG31!

Już 15-16 maja eksperci z branży ICT i IPS spotkają się w Krakowie, żeby porozmawiać o przeszłości i przyszłości telekomunikacji w Polsce.  Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie “Back to the[…]

Read more

Prelegenci

 

Partnerzy