PLNOG LIVE!

WIDZIMY SIĘ ONLINE 28-29.09.2020

BILETY  w cenie 1039 PLN (+ VAT) są już dostępne!

KUP BILET

PLNOG24 przenosi się do sieci!

PLNOGowcy, krótko i na temat! Stale monitorujemy obecną sytuację epidemiologiczną i stawiamy na Wasze bezpieczeństwo, dlatego zdecydowaliśmy się na organizację tegorocznej edycji PLNOG wyłącznie online. Wiemy, że tak samo jak my wolelibyście spotkać się na żywo, jednak nie jest to możliwe w obecnych okolicznościach. 28 – 29 września 2020 jak zawsze zgromadzimy polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Dodatkowo, 30 września zapraszamy wszystkich, którzy tęsknią za PLNOG-iem najbardziej, na ścieżkę old school. Będzie to nowe doświadczenie, ale gwarantujemy, że oprócz świetnych wykładów nie zabraknie też atmosfery, którą tak cenicie, a także okazji do networkingu. Dzięki nowej formule będziecie mieli okazję spojrzeć na świat telekomunikacji z innej perspektywy i znajdziecie czas i przestrzeń na zupełne nowe znajomości. Czekamy na Was we wrześniu!


Agenda

28 Wrzesień
29 Wrzesień
30 Wrzesień

*Agenda może ulec zmianie.


Poznaj PLNOG

PLNOG największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od niemal 12 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Wśród uczestników PLNOG nie brakuje przedstawicieli dużych korporacji i organizacji, jak i lokalnych przedsiębiorstw, którzy wspólnie podczas dwudniowej konferencji zastanawiają się, jak wygląda i jak wyglądać będzie polski rynek ICT.

Aktualności

Taka dawka info ze świata telco tylko na PLNOG Live

Skondensowana, przesiana przez najlepszych ekspertów i przedstawiona w atrakcyjny sposób, który pozwoli Ci wyciągnąć 100% wiedzy z każdego wykładu! Chcesz dowiedzieć się, jakie wyjątkowe tematy pojawią się w agendzie tegorocznego PLNOGa?    Przygotuj[…]

Read more

Kogo spotkasz w tym roku na PLNOGu? Przeczytaj!

Choć w tym roku niemal wszystko jest dla nas zupełnie nowe, jedno na szczęście pozostaje niezmienne – PLNOGowa społeczność! Choć spotkamy się “tylko” wirtualnie, gwarantujemy, że to będzie naprawdę owocny[…]

Read more

Przenosimy PLNOG24 ONLINE!

PLNOGowcy, mamy dla Was wieści odnośnie zbliżającego się PLNOG24! W związku z wciąż niestabilną sytuacją epidemiologiczną podjęliśmy kolejną trudną decyzję – jesienią spotkamy się z Wami podczas wirtualnego wydarzenia.

Read more

Stoiska
Partnerzy