PLNOG 31 – PLNOG – Najważniejsza konferencja telekomunikacyjna w Polsce

Wielkimi krokami nadchodzi trzydziesta pierwsza edycja telekomunikacyjnej konferencji - PLNOG. Już 15-16 maja 2023 roku, w krakowskim hotelu Galaxy spotykamy się po raz kolejny w formie stacjonarnej.

PLNOG to wydarzenie stworzone, aby jednym miejscu zebrać polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Konferencja już od 15 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej telekomunikacji i kreują technologiczne trendy.

Podczas nadchodzącej edycji nie zabraknie zarówno okazji do zaktualizowania swojej wiedzy, jak i do odświeżenia kontaktów. W trakcie dwóch dni konferencji możecie liczyć na ciekawe wykłady, praktyczne case study i inspirujące dyskusje. To wszystko w wyjątkowym gronie najlepszych specjalistów telekomunikacyjnych z Polski i ze świata.

Czeka na Was całkowicie nowe, ekscytujące przeżycie. Przekraczając próg konferencji spotkacie się z dużymi, średnimi i małymi operatorami, przetestujecie historyczny sprzęt, a także dowiecie się, jak wyglądał PLNOG w przeszłości. Będziecie mieli też możliwość przeglądu technologii, a także przedyskutujecie z przedstawicielami rządu oraz ministerstw aktualne wydarzenia i regulacje prawne. Najbliższą edycję wyróżni również hasło “Back The Roots” - czyli powrót do tego co znane i lubiane.

Rejestracja ruszyła i na naszych listach już widnieją profile pierwszych uczestników. A Ty dołączysz do PLNOG jako uczestnik czy prelegent? Do zobaczenia w Krakowie!

GOŚĆ SPECJALNY

Olena Kushnir

Olena Kushnir - jest współzałożycielką oraz dyrektorką ukraińskiego operatora komunikacyjnego i uniwersalnego integratora rozwiązań IT, systemów inżynieryjnych, sieci kablowych, systemów bezpieczeństwa, automatyzacji infrastruktury i optymalizacji systemów "WEB PRO" LLC, aktywnym uczestnikiem ukraińskiego przemysłu telekomunikacyjnego i członkiem specjalistycznych stowarzyszeń.

WIĘCEJ

BILETY

II PULA

1549 zł

  Cena biletu obejmuje:
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
KUP BILET
Student

249 zł

Bilet przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką.

  Cena biletu obejmuje:
 • udział w wydarzeniu stacjonarnym,
 • udział w sesjach QA,
 • możliwość rozmowy z Prelegentami,
 • lunch + przerwy kawowe,
 • certyfikat obecności (na życzenie uczestnika).
  KUP BILET

Agenda

PONIŻSZA AGENDA MOŻE ULEC ZMIANIE*

15 maja 2023
16 maja 2023

Prelegenci

 

Partnerzy

 

Aktualności

Wielkie zmiany!

Drodzy PLNOG-owicze, Jesteście już z nami od 15 lat, a w przeciągu tych lat odbyło się aż 30 edycji. Na każdej z nich pojawiliście się w licznym gronie. Jako firma[…]

Read more

Zarezerwuj nocleg na PLNOG31!

Każdy uczestnik PLNOG31 może skorzystać z wyjątkowej zniżki, przygotowanej dla nas przez Hotel Galaxy**** (Gęsia 22A, 31-535 Kraków). Podczas rezerwacji pokoju na czas trwania konferencji PLNOG Hotel Galaxy oferuje uczestnikom[…]

Read more

Zapraszamy na PLNOG31!

Już 15-16 maja eksperci z branży ICT i IPS spotkają się w Krakowie, żeby porozmawiać o przeszłości i przyszłości telekomunikacji w Polsce.  Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie “Back to the[…]

Read more