PLNOG 24

PRZENIESIONY DO KRAKOWA

DO ZOBACZENIA 28-29.09.2020

BILETY  w cenie 1039 PLN (+ VAT) są już dostępne!

KUP BILET

COVID19 – przenosimy PLNOG24!

Drodzy PLNOGowcy,

z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne związane z ryzykiem zachorowania w Polsce na COVID-19 (spowodowanym nowym koronawirusem SARS-CoV-2), dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo, po konsultacji z GIS-em podjęliśmy decyzję o przełożeniu konferencji PLNOG24 na termin 28-29.09.2020 w Krakowie.

Nie była to decyzja ani łatwa, ani tania, jednak Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Głęboko wierzymy, że jesienią uda nam się zorganizować największą edycję PLNOG w historii!

Jeżeli zakupiłeś wejściówkę na PLNOG24 chcemy Ci zaproponować następujące warianty:
– możesz zatrzymać bilet i dołączyć do nas we wrześniu w Krakowie,
lub
– możesz zrezygnować, napisz do nas maila – będziemy sukcesywnie zwracać opłaty bilety.

Adres: rejestracja@proidea.org.pl.
O wszystkich decyzjach będziemy Was informować na bieżąco!
Trzymajcie kciuki i bądźcie zdrowi!


Poznaj PLNOG

PLNOG największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od niemal 12 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Wśród uczestników PLNOG nie brakuje przedstawicieli dużych korporacji i organizacji, jak i lokalnych przedsiębiorstw, którzy wspólnie podczas dwudniowej konferencji zastanawiają się, jak wygląda i jak wyglądać będzie polski rynek ICT.

Aktualności

26 maja rusza PLNOG Online!

Wśród prelegentów Bromirski, Jabłoński, Jachowicz, Lelusz i Ślaski

Read more

PLNOG24 przeniesiony na wrzesień!

Drodzy PLNOGowcy, z przykrością, ale też pełną odpowiedzialnością podjęliśmy dzisiaj decyzję, że PLNOG24 odbędzie się jesienią w Krakowie. Naprawdę nie była to łatwa decyzja i walczyliśmy do końca. Jednak Wasze[…]

Read more

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z koronawirusem oraz wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Podejmiemy wszelkie konieczne kroki zalecane przez dwie wymienione instytucje, aby zapewnić naszym uczestnikom[…]

Read more

Partnerzy