Katalog Firm Telekomunikacyjnych

PLNOG od ponad 10 lat wspiera i inspiruje polską branżę telekomunikacyjną. W tym roku postanowiliśmy stworzyć katalog firm telekomunikacyjnych, który pozwoli zebrać w jednym miejscu zarówno lokalnych przedsiębiorców, ogólnopolskich dostawców jak i międzynarodowe korporacje.Chcemy stworzyć przyjazny format, który będzie pomocą dla tych którzy szukają usługodawców, jaki i dla poszukujących klientów. Zaprezentuj swoją firmę i wyróżnij się na tle konkurencji!

 

 

POBIERZ PIERWSZĄ EDYCJĘ KATALOGU 2018

Kolejna edycja już we wrześniu 2019, jeśli Twoja firma nie ma jeszcze wizytówki w naszym Katalogu, skontaktuj się z nami!


KORZYŚCI ZWIĄZANE Z OBECNOŚCIĄ TWOJEJ FIRMY W KATALOGU

 

7 000 OSÓB Z BRANŻY TELKO OTRZYMA TWOJĄ WIZYTÓWKĘ

katalog prześlemy do bazy wszystkich uczestników 21 edycji konferencji PLNOG. Wśród nich znajdują się m.in. dyrektorzy (23%), inżynierowie sieciowi (17%), 14% managerowie, eksperci i specjaliści (13%).
 

10 000 SPECJALISTÓW ICT ZOBACZY REKLAMĘ KATALOGU

planujemy kampanię reklamową przeprowadzoną w kanałach Social Media PLNOG. Nasz zasięg w wirtualnych społecznościach wynosi 455 239 osób, z czego tylko na Facebooku obserwuje nas 4900 użytkowników.
 

INFORMACJA O TWOJEJ FIRMIE POJAWI SIĘ W MEDIACH

publikację raportu wesprzemy kampanią informacyjną w mediach biznesowych oraz telekomunikacyjnych i IT. Będąc obecnym w katalogu, dotrzesz do nowych, potencjalnych klientów.
 

KATALOG NA OTWARCIU PLNOG23

Twoja firma pojawi się w gronie najbardziej wartościowych przedsiębiorstw telekomunikacyjnych w Polsce. Katalog zostanie zaprezentowany bezpośrednio przed gronem 800 uczestników podczas ceremonii otwarcia konferencji PLNOG21.
 

UCZESTNICTWO W PLNOG22

Wybierając warianty 1-5 zyskujesz wejściówki na jesienną edycję PLNOG w wyjątkowo korzystnych cenach. Wykorzystaj konferencję do poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia nowych kontaktów biznesowych.
 

20% ZNIŻKI DLA TWOICH KLIENTÓW

Dostaniesz od nas kod rabatowy, który możesz rozdystrybuować wśród swoich kontrahentów oraz klientów i umówić się z nimi na spotkanie biznesowe podczas konferencji.

Jeśli chcesz pojawić się w katalogu wybierz opcję dla swojej firmy i skontaktuj się z nami: anna.bil@proidea.org.pl


JEŚLI WYBIERASZ OPCJĘ 0, WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
 

STATYSTYKI PLNOG

Chcesz dowiedzieć się więcej o konferencji i poznać inne korzyści z uczestnictwa w PLNOG? Zapoznaj się z naszymi statystykami! Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: anna.bil@proidea.org.pl