PLNOG


11-12 marca 2019, Warszawa

Dołącz do grona Uczestników PLNOG 22. Obowiązujący próg cenowy: Early Bird

KUP BILET

PRELEGENCI

Przez ponad dziesięć lat istnienia na polskim rynku, PLNOG dba o merytoryczną wartość wydarzenia. Kluczem do sukcesu jest grono wybitnych ekspertów i specjalistów branży telekomunikacyjnej, którzy dzielą się wiedzą z uczestnikami PLNOG.

ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH

AGENDA

PLNOG porusza aktualne tematy branży telko w Polsce oraz Europie. Podczas tej edycji posłuchaj o następujących kwestiach:

1


Telemetria

i automatyzacja sieci

Interesują nas techniki pomiarów, metody automatyzacji oraz możliwości monitoringu. Jeżeli znasz sposób na usprawnienie i ułatwienie pracy – podziel się nim z nami!

2Bezpieczeństwo sieci i ataki DDoS

Security to jeden z najbardziej pożądanych tematów podczas PLNOG-a – wciąż szukamy nowych metod zabezpieczeń, demaskujemy ransomware i pokazujemy, jak się nie dać nabrać na phishing

3Sztuczna

Inteligencja

Bać się czy wręcz przeciwnie – inwestować i doskonalić? Chętnie posłuchamy nie tylko o tym, czy w przyszłości sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje telekomunikację, ale także o aktualnych sposobach wykorzystania AI.

4Przykłady zastosowań (Case Study)

Nowe wdrożenia? Przykłady nietypowych zastosowań? A może historia wielkiej porażki oprogramowania na switche? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym znaleźć właściwe rozwiązanie problemów!

5Zastosowania Cloudowe i DevOps

Połączenie chmury publicznej z zasobami datacenter to obecnie najpopularniejszy sposób na poszerzenie infrastruktury lokalnej. Jednak czy najleszpy i jedyny? Chętnie poznamy Twoje zdanie i metody na zwiększenie wydajności oraz niezawodności!

6SDN


Dzisiaj można już chyba powiedzieć, że sieci określane jako współczesne budować będziemy według modelu SDN. Co prawda nie będzie to ten sam SDN, o jakim myśleli ci, którzy próbowali zmusić jednorożce do latania, tylko… no właśnie, co?

7Routing,

sieci optyczne

Chętnie posłuchamy zarówno o sieci obejmującej ponad 50 POP-ów, dziesiątki tysięcy peerów i ponad 22 TB przepustowości, jak i o osiedlowych rozwiązaniach ułatwiających zorganizowanie urządzeń w sposób łatwy i bezpieczny.

8LTE, wyzwania sieci komórkowych, 5G

5G, jak każda nowa generacja mobilnych systemów telekomunikacyjnych, spowita jest mglistą mieszanką oczekiwań, deklaracji, niedomówień oraz lobbystycznych przepychanek. Znamy już opinię wielkich operatorów – a Ty, co myślisz o przyszłości sieci?

Oct 1st
Oct 2nd

Community Corner

Community Corner to miejsce, które sprzyja rozmowom.

Branżowe dyskusje, zachęcające do interakcji sesje bazujące na doświadczeniu prowadzących oraz możliwość poznania się bliżej z przedstawicielami największych społeczności ICT w Polsce.

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj.

Dręczy Cię problem, który chciałbyś omówić wraz z nami podczas edycji 22? Napisz! cfp@plnog.pl!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA PLNOG 22

Śledź wyjątkowe okazje i pormocje, które dla Was szykujemy każdego miesiąca!

Partnerzy PLNOG 22