FAQ

 

23 edycja konferencji PLNOG odbędzie się w dniach 23-24 września 2019 r. w hotelu Metropolo Kraków by Golden Tulip (ul. Orzechowa 11, 30-422 Kraków)
Bilet możesz kupić poprzez stronę https://evenea.pl/event/plnog23/
Aby dowiedzieć się o możliwościach zniżek, napisz maila na adres: rejestracja@proidea.org.pl. Na pewno się dogadamy! 🙂
Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, DotPay, płatność kartą lub przelew tradycyjny. W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia. Przeważnie proformy przesyłane są jeszcze w tym samym dniu, w którym dokonujesz rejestracji, lub w dniu kolejnym.
Na miejscu wymagana jest rejestracja i odebranie identyfikatora. Zarejestrować się i odebrać identyfikator możesz na stoisku rejestracyjnym, które będzie czynne od poniedziałku (tj. 23.09.2019) godz. 8:00 do wtorku (tj. 24.09.2019) godz. 15:00. Stoisko znajdziesz na terenie hotelu Metropolo. Pamiętaj, by zabrać ze sobą bilet w formie elektronicznej lub drukowanej, oraz dokument tożsamości.
Potrzebujesz tylko biletu, który znajdziesz w swojej skrzynce mailowej - nadawcą wiadomości jest Evenea, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzenie Twojego udziału w wydarzeniu - PLNOG23. Pokaż go na ekranie telefonu, lub zabierz ze sobą wydrukowany.
Jeśli zapomniałeś biletu, a masz potwierdzenie rejestracji, zweryfikujemy Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego. Potwierdzenie rejestracji przesyłamy zawsze na adres podany podczas rejestracji, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzenie Twojego udziału w wydarzeniu - PLNOG23.
Nie, ale musisz mieć na ręku opaskę potwierdzającą rejestrację. Opaska jest wodoodporna, więc nic się nie stanie, jeżeli ją zamoczysz 🙂 Nie ściągaj jej, nie zrywaj i nie niszcz - miej ją ze sobą przez oba dni konferencji.
Tak, PROIDEA dopuszcza wprowadzenie zmiany na liście uczestników. Informacja o zmianie Uczestnika powinna zostać zgłoszona PROIDEA w terminie nie krótszym niż 5 dni przed rozpoczęciem Konferencji. Zmiana Uczestnika wymaga ponownego wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz przekazania przez Użytkownika informacji o zmianie Uczestnika na adres e-mail: rejestracja@proidea.org.pl, wraz z wskazaniem informacji o osobach, których zmiana dotyczy.
Tak, ale masz na to czas tylko do 23 sierpnia 2019. W sprawie rezygnacji skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.
Tak, na miejscu dostępny jest płatny parking (30 zł za dzień).
Z lotniska Kraków - Balice (18 km) Na miejsce wydarzenia możesz dostać się taksówką lub autobusem/pociągiem i tramwajem. [ Więcej informacji o transporcie z lotniska / na lotnisko ] Wysiądź na przystanku ‘Borek Fałęcki’ [ sprawdź najlepsze połączenie ] Z Dworca Głównego (10 km) Na miejsce wydarzenia możesz dostać się taksówką lub autobusem i tramwajem. Wysiądź na przystanku ‘Borek Fałęcki’ [ sprawdź najlepsze połączenie ] Sprawdź rozkłady jazdy tuż przed konferencją, aby upewnić się, że jesteś na bieżąco z ewentualnymi zmianami. Możesz także skorzystać z aplikacji takich jak: Uber, Bolt lub Free Now.
Agenda jest dostępna na stronie konferencji w zakładce Agenda oraz w aplikacji Eventory. Dzięki Eventory agenda będzie zawsze pod ręką, jak również możesz ułożyć własną agendę, wybierając te sesje, które najbardziej Cię interesują.
Tak, Before Party odbędzie się od 18:30, 22 września 2019 w hotelu Metropolo (na parterze).
Tak, After Party odbędzie się 20:00, 23 września 2019 w hotelu Metropolo (na pierwszym piętrze).
Tak, otrzymasz koszulkę w zamian za komplet QR kodów zebranych ze stanowisk partnerskich oraz podzielenie się wrażeniami w ramach ankiety dotyczącej organizacji konferencji. Znajdziesz ją w aplikacji Eventory (ankieta dostępna od 14:30 pierwszego dnia).
Tak, na terenie konferencji będzie dostępna sieć WiFi. SSID: PLNOG23 PASS: INFRADATA_F5_TEAM
Pomóż nam budować ciekawą agendę i sam zadecyduj czyj wykład był najlepszy! W aplikacji Eventory znajdziesz możliwość oddania głosu na najlepszą prelekcję. Prelegent, który zgarnie najwięcej głosów otrzyma wyjątkową nagrodę! Pamiętaj! Nie oceniaj sesji, których osobiście nie wysłuchałeś!
Eventory możesz pobrać w AppStore i GooglePlay. Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.eventory.app&hl=pl iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/eventory-all-in-one-mobile-event-guide/id883207995?l=pl&mt=8
Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory, który umożliwia także umawianie spotkań.
Proste! Zeskanuj za pomocą aplikacji Eventory QR kody dostępne na stoiskach partnerskich i zgłoś się z kompletem na rejestrację!
Tak, wszystkie prelekcje są nagrywane, chyba że prelegent nie wyrazi na to zgody.
Prezentacje na SlideShare pojawią się do 14 dni od zakończenia konferencji, a nagrania na YouTube pojawią się do 30 dni po jej zakończeniu.
W razie pytań skontaktuj się z Justyną Zielińską (justyna.zielinska@proidea.org.pl // telefon: +48 506 804 564)
Organizatorem PLNOG-a jest PROIDEA - firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 12 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.

Zajrzyj na nasze inne eventy lub daj znać, jeśli możemy zorganizować jeden dla Ciebie! 🙂

PLNOG – to znasz!:)
JDD – Java, Java i raz jeszcze Java
CONFidence – konferencja IT Security
DevOpsDays – pasjonaci i praktycy DevOps spotykają się w Warszawie
4Developers – kilkanaście języków programowania, prawdziwy festiwal programistyczny