Katalog Firm Telekomunikacyjnych 2019

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Katalogu Firm Telekomunikacyjnych!
Głównym celem publikacji jest prezentacja zarówno lokalnych przedsiębiorców, ogólnopolskich dostawców jak i międzynarodowych korporacji telekomunikacyjnych.
Chcemy stworzyć przyjazny format, który będzie pomocą dla tych, którzy szukają usługodawców, jaki i dla poszukujących klientów.
Zaprezentuj swoją firmę i wyróżnij się na tle konkurencji! 🙂


 

POBIERZ PIERWSZĄ EDYCJĘ KATALOGU 2018

Kolejna edycja już we wrześniu 2019, jeśli Twoja firma nie ma jeszcze wizytówki w naszym Katalogu, skontaktuj się z nami pod adresem: anna.bil@proidea.org.pl!


Jeśli chcesz pojawić się w katalogu wybierz opcję dla swojej firmy i skontaktuj się z nami: anna.bil@proidea.org.pl


KORZYŚCI ZWIĄZANE Z OBECNOŚCIĄ
TWOJEJ FIRMY W KATALOGU

 

7 000 OSÓB Z BRANŻY TELKO OTRZYMA TWOJĄ WIZYTÓWKĘ

 

katalog prześlemy do bazy wszystkich uczestników 23 edycji konferencji PLNOG. Wśród nich znajdują się m.in. dyrektorzy (23%), inżynierowie sieciowi (17%), 14% managerowie, eksperci i specjaliści (13%).

 

10 000 SPECJALISTÓW ICT ZOBACZY REKLAMĘ KATALOGU

 

planujemy kampanię reklamową przeprowadzoną w kanałach Social Media PLNOG. Nasz zasięg w wirtualnych społecznościach wynosi 455 239 osób, z czego tylko na Facebooku obserwuje nas 4900 użytkowników.

 

INFORMACJA O TWOJEJ FIRMIE POJAWI SIĘ W MEDIACH

 

publikację raportu wesprzemy kampanią informacyjną w mediach biznesowych oraz telekomunikacyjnych i IT. Będąc obecnym w katalogu, dotrzesz do nowych, potencjalnych klientów.

 

KATALOG NA OTWARCIU PLNOG23

 

Twoja firma pojawi się w gronie najbardziej wartościowych przedsiębiorstw telekomunikacyjnych w Polsce. Katalog zostanie zaprezentowany bezpośrednio przed gronem 800 uczestników podczas ceremonii otwarcia konferencji PLNOG23.

 

UCZESTNICTWO W PLNOG23

 

Wybierając warianty 1-5 zyskujesz wejściówki na jesienną edycję PLNOG w wyjątkowo korzystnych cenach. Wykorzystaj konferencję do poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia nowych kontaktów biznesowych.

 

20% ZNIŻKI DLA TWOICH KLIENTÓW

 

Dostaniesz od nas kod rabatowy, który możesz rozdystrybuować wśród swoich kontrahentów oraz klientów i umówić się z nimi na spotkanie biznesowe podczas konferencji.

JEŚLI WYBIERASZ OPCJĘ 0, WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ:

 

KONTAKT

Chcesz dowiedzieć się więcej o konferencji i poznać inne korzyści z uczestnictwa w PLNOG?
Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: anna.bil@proidea.org.pl