kup
bilet

Zostań Prelegentem


Dołącz do grona prelegentów PLNOG – najważniejszej w Polsce konferencji poświęconej utrzymaniu i rozwojowi sieci teleinformatycznych, która odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 września 2018 roku. Poszukujemy osób chcących podzielić się wiedzą techniczną na tematy technologii sieciowych, rozwiązań operatorskich oraz przykładów wdrożeń tych technologii.

Wśród słuchaczy znajdą się operatorzy internetowi, architekci oraz administratorzy systemów centr przetwarzania danych, przedstawiciele największych firm z branży ICT.

Podczas XX edycji chcielibyśmy skupić się na tematach:
- Ewolucja sieci i technologii w ciągu minionej dekady
- Telemetria i automatyzacja sieci
- Bezpieczeństwo sieci i ataki DDoS
- Sztuczna Inteligencja
- Przykłady zastosowań (Case Study)

Jeśli posiadasz cenną wiedzę z zakresu tych oraz innych tematów ICT i chciałbyś podzielić się nią z uczestnikami, zgłoś się do nas!

Formularz


0%

Dodaj zdjęcie / Add photo *

wypełnij wszystkie wymagane pola

PROSIMY O PRZESŁANIE GOTOWEJ PREZENTACJI DO DNIA 5.03.2018
NA ADRES cfp@plnog.plFormularz Call for Papers na PLNOG 20 otwarty będzie do dnia 1.02.2018. Po upływie tego terminu, skontaktuj się z Organizatorem.

Prelegent, którego zaakceptowała Rada Programowa może zostać zastąpiony przez innego Prezentera, jeśli ten pochodzi z tej samej firmy, pokazuje ten sam materiał i sesja ma dokładnie ten sam profil techniczny lub handlowy oraz jeśli zmiana zostanie bezzwłocznie przekazana Organizatorowi. Organizator ma prawo odmówić zastępstwa, jeśli nie zostanie dopełniony którykolwiek z powyższych elementów.

- Format wyświetlania slajdów to 16:9 (szeroki), Full HD
- Postaraj się wysłać gotową prezentację Organizatorowi na adres cfp@plnog.pl, ale jeśli potrzebujesz używać swojego komputera, upewnij się, że masz wyjście HDMI. Wszelkie inne wymagania zgłoś Organizatorowi do dnia 1.03.2018

Koniecznie przyjdź na salę 10 minut przed wykładem i podejdź do osób technicznych.

Tak, każdy prelegent otrzyma od nas 100% zniżki oraz kod promocyjny, którym może podzielić się ze swoimi znajomymi. Kod otrzymasz po zaakceptowaniu zgłoszenia przez Radę Programową drogą mailową.Niniejszym upoważniam firmę PROIDEA Sp. z o.o. do przetwarzania moich danych osobowych zawartych w powyższym zgłoszeniu na potrzeby procesu rekrutacji prelegentów konferencji PLNOG zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (jednolity tekst: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). W przypadku, gdy moja aplikacja zostanie przyjęta, wyrażam zgodę na rozpowszechnianie slajdów oraz nagrań wideo z mojego wykładu na podstawie licencji ogólnej Creative Commons (CC BY-NC-ND 2.0).

I hereby authorize PROIDEA to process my personal data included in my application for the needs of the speaker’s recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (unified text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments). In case my speech is accepted, I give consent to distributing the slides and video records by PROIDEA under the Creative Commons Generic license (CC BY-NC-ND 2.0).