kup
bilet

FAQ

Konferencja PLNOG19 odbędzie się 25-26 września 2017 w krakowskim hotelu Galaxy (ul. Gęsia 22A).

Bilet możesz kupić poprzez stronę https://plnog19.evenea.pl

Jasne, aby dowiedzieć się o możliwościach zniżek, napisz maila na adres: rejestracja@proidea.org.pl. Na pewno się dogadamy! ;)

Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, DotPay, płatność kartą lub przelew tradycyjny. W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia. Przeważnie proformy przesyłane są jeszcze w tym samym dniu, w którym dokonujesz rejestracji, lub w dniu kolejnym.

Na stoisku rejestracyjnym, po prawej stronie od wejścia. Rejestracja rusza w poniedziałek o godzinie 8:00 i będzie otwarta przez cały czas trwania konferencji. Ceremonia otwarcia zaczyna się o godzinie 09:30 na Głównej Sali, a już o 10:00 startujemy z pierwszym wykładem. Prelekcje będą odbywać się zgodnie z porządkiem przedstawionym w agendzie, w czterech salach.

Potrzebujesz tylko biletu, który znajdziesz w swojej skrzynce mailowej. Pokaż go na ekranie telefonu, lub zabierz ze sobą wydrukowany.

Jeśli zapomniałeś biletu, a masz potwierdzenie rejestracji, zweryfikujemy Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego. Potwierdzenie rejestracji przesyłamy zawsze na adres podany podczas rejestracji, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzenie Twojego udziału w wydarzeniu - PLNOG19.

Nie, ale musisz mieć na ręku opaskę potwierdzającą rejestrację.

Tak, ale masz na to czas tylko do 20 września. W sprawie przekazania biletu skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.

Tak, ale masz na to czas tylko do 16 sierpnia. W sprawie rezygnacji skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.

Parking dostępny jest nieopodal hotelu, około 2 minuty spacerem. Po drugiej stronie hotelowej ulicy znajduje się Galeria Handlowa Kazimierz, w której mieści się wielopoziomowy parking. Pierwsza godzina postoju kosztuje 2 zł, a każda kolejna 4 zł.

W pobliżu hotelu znajdują się dwa przystanki komunikacji miejskiej - “Św. Wawrzyńca” na ul. Starowiślnej oraz “Rondo Grzegórzeckie” mieszczący się przy Rondzie Grzegórzeckim. Z Dworca Głównego dojedziesz do nas następującymi tramwajami: 3, 19 i 50. Przy planowaniu podróży z pewnością przyda Ci się aplikacja JakDojadę.pl, za pomocą której sprawdzisz aktualne godziny odjazdów.

Tak, z pewnością możemy polecić Mega Taxi (+48 12 196 25), Icar (+48 12 653 55 55) oraz EkoTaxi (+48 12 644 22 22).

Tak, przygotowaliśmy zniżki na noclegi w hotelu Galaxy. Więcej informacji tutaj.

Tak, przygotowaliśmy lunch dla wszystkich uczestników w wersji wege oraz mięsnej.

Tak, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy całodniowe przerwy kawowe.

Agenda będzie dostępna na stronie konferencji oraz w aplikacji Eventory.

Tak, Before Party odbędzie się 24 września. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Tak, After Party odbędzie się 25 września. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Tak, otrzymasz koszulkę w zamian za podzielenie się wrażeniami w ramach ankiety dotyczącej organizacji konferencji. Znajdziesz ją w aplikacji Eventory.

Tak, na terenie konferencji będzie dostępna sieć WiFi.
SSID: PLNOG19
Hasło: KOSMOS

Pomóż nam budować ciekawą agendę i sam zadecyduj czyj wykład był najlepszy! W aplikacji Eventory znajdziesz możliwość oddania głosu na najlepszą prelekcję. Zwycięzca, który zgarnie najwięcej głosów otrzyma wyjątkową nagrodę!

Eventory możesz pobrać w AppStore i GooglePlay. Android / iOS

Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory.

Zasady konkursu partnerskiego ogłosimy już niebawem!

Tak, wszystkie prelekcje są nagrywane, chyba że prelegent nie wyrazi na to zgody.

Prezentacje na SlideShare pojawią się do 14 dni od zakończenia konferencji, a nagrania na YouTube pojawią się do 30 dni po jej zakończeniu.

W razie pytań skontaktuj się z Moniką Żmudą (monika.zmuda@proidea.org.pl // telefon: +48 506 689 468)

Organizatorem PLNOG-a jest PROIDEA - firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 12 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.

Zajrzyj na nasze inne eventy lub daj znać, jeśli możemy zorganizować jeden dla Ciebie! :)

PLNOG - to znasz!:)
ICT Forum - spotkanie dyrektorów i managerów branży IT oraz firm opartych o systemy IT
Atmosphere - pierwsza w Polsce konferencja DevOps
JDD - Java, Java i raz jeszcze Java
CONFidence - konferencja IT Security
DevOpsDays - pasjonaci i praktycy DevOps spotykają się w Warszawie
4Developers - kilkanaście języków programowania, prawdziwy festiwal programistyczny

Tak, konferencja odbywa się na dwóch poziomach - poniżej znajdziesz plany pomieszczeń