agenda

FAQ

Konferencja PLNOG20 odbędzie się 19-20 marca 2018 w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton (ul. Skalnicowa 21, Warszawa).

Bilet możesz kupić poprzez stronę https://plnog20.evenea.pl

Aby dowiedzieć się o możliwościach zniżek, napisz maila na adres: rejestracja@proidea.org.pl. Na pewno się dogadamy! :)

Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, DotPay, płatność kartą lub przelew tradycyjny.

W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia. Przeważnie proformy przesyłane są jeszcze w tym samym dniu, w którym dokonujesz rejestracji, lub w dniu kolejnym.

Na miejscu wymagana jest rejestracja i odebranie identyfikatora. Zarejestrować się i odebrać identyfikator możesz na stoisku rejestracyjnym, które będzie czynne od poniedziałku (tj. 19.03.2018) godz. 8:00 do wtorku (tj. 20.03.2018) godz. 15:00. Stoisko znajdziesz na terenie hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Pamiętaj, by zabrać ze sobą bilet w formie elektronicznej lub drukowanej, oraz dokument tożsamości.

Potrzebujesz tylko biletu, który znajdziesz w swojej skrzynce mailowej - nadawcą wiadomości jest Evenea, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzenie Twojego udziału w wydarzeniu - PLNOG20. Pokaż go na ekranie telefonu, lub zabierz ze sobą wydrukowany.

Jeśli zapomniałeś biletu, a masz potwierdzenie rejestracji, zweryfikujemy Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego. Potwierdzenie rejestracji przesyłamy zawsze na adres podany podczas rejestracji, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzenie Twojego udziału w wydarzeniu - PLNOG20.

Nie, ale musisz mieć na ręku opaskę potwierdzającą rejestrację. Opaska jest wodoodporna, więc nic się nie stanie, jeżeli ją zamoczysz :) Nie ściągaj jej, nie zrywaj i nie niszcz - miej ją ze sobą przez oba dni konferencji.

Tak, ale masz na to czas tylko do 14 marca 2018. W sprawie przekazania biletu skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.

Tak, ale masz na to czas tylko do 1 lutego 2018. W sprawie rezygnacji skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.

Na terenie hotelu dostępny jest bezpłatny parking.

Tak, przygotowaliśmy zniżki na noclegi w hotelu DoubleTree by Hilton. Więcej informacji tutaj.

Tak, zapewniamy lunch pierwszego i drugiego dnia konferencji dla każdego uczestnika, w wersji wege lub mięsnej. Przez cały czas trwania konferencji zorganizowane są też sycące przerwy kawowe.

Tak, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy całodniowe przerwy kawowe.

Agenda będzie dostępna na stronie konferencji w zakładce Agenda oraz w aplikacji Eventory. Dzięki Eventory agenda będzie zawsze pod ręką, jak również możesz ułożyć własną agendę.

Tak, Before Party odbędzie się 18 marca 2018 na terenie hotelu DoubleTree by Hilton. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Tak, After Party odbędzie się 19 marca 2018 na terenie hotelu DoubleTree by Hilton. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Tak, otrzymasz koszulkę w zamian za podzielenie się wrażeniami w ramach ankiety dotyczącej organizacji konferencji. Znajdziesz ją w aplikacji Eventory. Istnieje również możliwość zakupu koszulki na terenie konferencji.

Tak, na terenie konferencji będzie dostępna sieć WiFi.
SSID: PLNOG20
Hasło: dekadarazem

Pomóż nam budować ciekawą agendę i sam zadecyduj czyj wykład był najlepszy! W aplikacji Eventory znajdziesz możliwość oddania głosu na najlepszą prelekcję. Prelegent, który zgarnie najwięcej głosów otrzyma wyjątkową nagrodę!

Eventory możesz pobrać w AppStore i GooglePlay. Android / iOS

Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory.

Zasady konkursu partnerskiego ogłosimy już niebawem!

Tak, wszystkie prelekcje są nagrywane, chyba że prelegent nie wyrazi na to zgody.

Prezentacje na SlideShare pojawią się do 14 dni od zakończenia konferencji, a nagrania na YouTube pojawią się do 30 dni po jej zakończeniu.

W razie pytań skontaktuj się z Moniką Żmudą (monika.zmuda@proidea.org.pl // telefon: +48 506 689 468)

Organizatorem PLNOG-a jest PROIDEA - firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 12 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.

Zajrzyj na nasze inne eventy lub daj znać, jeśli możemy zorganizować jeden dla Ciebie! :)

PLNOG - to znasz!:)
ICT Forum - spotkanie dyrektorów i managerów branży IT oraz firm opartych o systemy IT
Atmosphere - pierwsza w Polsce konferencja DevOps
JDD - Java, Java i raz jeszcze Java
CONFidence - konferencja IT Security
DevOpsDays - pasjonaci i praktycy DevOps spotykają się w Warszawie
4Developers - kilkanaście języków programowania, prawdziwy festiwal programistyczny