PLNOG LIVE!

SEE YOU ONLINE 28-29.09.2020

TICKETS  AT 1039 PLN (+ TAX) are available now!

BUY TICKET

PLNOG24 moves to the web!

PLNOGowcy, krótko i na temat! Stale monitorujemy obecną sytuację epidemiologiczną i stawiamy na Wasze bezpieczeństwo, dlatego zdecydowaliśmy się na organizację tegorocznej edycji PLNOG wyłącznie online. Wiemy, że tak samo jak my wolelibyście spotkać się na żywo, jednak nie jest to możliwe w obecnych okolicznościach. 28 – 29 września 2020 jak zawsze zgromadzimy polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Dodatkowo, 30 września zapraszamy wszystkich, którzy tęsknią za PLNOG-iem najbardziej, na ścieżkę old school. Będzie to nowe doświadczenie, ale gwarantujemy, że oprócz świetnych wykładów nie zabraknie też atmosfery, którą tak cenicie, a także okazji do networkingu. Dzięki nowej formule będziecie mieli okazję spojrzeć na świat telekomunikacji z innej perspektywy i znajdziecie czas i przestrzeń na zupełne nowe znajomości. Czekamy na Was we wrześniu!


Schedule

28 Wrzesień
29 Wrzesień
30 Wrzesień

*Agenda może ulec zmianie.


Meet PLNOG

Let's take an exciting flight through the latest technologies and solutions! We are taking off this spring, don't be late! Explore knowledge in the field of cloud, cybersecurity, routing and IoT together with the best telco and IT specialists. PLNOG is an event created to bring together Polish Internet service providers, network operators, engineers and enthusiasts of the telco market twice a year, in one place. The conference has been accelerating and supporting cooperation between IT and telecommunications companies for more than 12 years. Each meeting is a great opportunity to meet people who define the directions of Polish cybernetics and create technological trends.

News

Taka dawka info ze świata telco tylko na PLNOG Live

Skondensowana, przesiana przez najlepszych ekspertów i przedstawiona w atrakcyjny sposób, który pozwoli Ci wyciągnąć 100% wiedzy z każdego wykładu! Chcesz dowiedzieć się, jakie wyjątkowe tematy pojawią się w agendzie tegorocznego PLNOGa?    Przygotuj[…]

Read more

Kogo spotkasz w tym roku na PLNOGu? Przeczytaj!

Choć w tym roku niemal wszystko jest dla nas zupełnie nowe, jedno na szczęście pozostaje niezmienne – PLNOGowa społeczność! Choć spotkamy się “tylko” wirtualnie, gwarantujemy, że to będzie naprawdę owocny[…]

Read more

Przenosimy PLNOG24 ONLINE!

PLNOGowcy, mamy dla Was wieści odnośnie zbliżającego się PLNOG24! W związku z wciąż niestabilną sytuacją epidemiologiczną podjęliśmy kolejną trudną decyzję – jesienią spotkamy się z Wami podczas wirtualnego wydarzenia.

Read more

Stoiska
Partners