FAQ

22 edycja konferencji PLNOG odbędzie się w dniach 11-12 marca 2019 r. w MsMermaid w Warszawie (ul. Wioślarska 8, 00 – 411 Warszawa)
Bilet możesz kupić poprzez stronę https://plnog22.evenea.pl
Aby dowiedzieć się o możliwościach zniżek, napisz maila na adres: rejestracja@proidea.org.pl. Na pewno się dogadamy! 🙂
Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, DotPay, płatność kartą lub przelew tradycyjny. W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia. Przeważnie proformy przesyłane są jeszcze w tym samym dniu, w którym dokonujesz rejestracji, lub w dniu kolejnym.
Na miejscu wymagana jest rejestracja i odebranie identyfikatora. Zarejestrować się i odebrać identyfikator możesz na stoisku rejestracyjnym, które będzie czynne od poniedziałku (tj. 11.03.2019) godz. 8:30 do wtorku (tj. 12.03.2019) godz. 15:00. Stoisko znajdziesz na terenie centrum konferencyjnego MsMermaid. Pamiętaj, by zabrać ze sobą bilet w formie elektronicznej lub drukowanej, oraz dokument tożsamości.
Potrzebujesz tylko biletu, który znajdziesz w swojej skrzynce mailowej - nadawcą wiadomości jest Evenea, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzenie Twojego udziału w wydarzeniu - PLNOG22. Pokaż go na ekranie telefonu, lub zabierz ze sobą wydrukowany.
Jeśli zapomniałeś biletu, a masz potwierdzenie rejestracji, zweryfikujemy Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego. Potwierdzenie rejestracji przesyłamy zawsze na adres podany podczas rejestracji, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzenie Twojego udziału w wydarzeniu - PLNOG22.
Nie, ale musisz mieć na ręku opaskę potwierdzającą rejestrację. Opaska jest wodoodporna, więc nic się nie stanie, jeżeli ją zamoczysz 🙂 Nie ściągaj jej, nie zrywaj i nie niszcz - miej ją ze sobą przez oba dni konferencji.
Tak, ale masz na to czas tylko do 4 marca 2019. W sprawie przekazania biletu skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.
Tak, ale masz na to czas tylko do 11 lutego 2019. W sprawie rezygnacji skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.
Niestety nie ma możliwości zaparkowania samochodu na terenie centrum konferencyjnego MsMermaid. Polecamy płatne parkingi zlokalizowane nieopodal: ul. Żurawia / ul. Parkingowa 00-697 Warszawa (5zł/h), Parking na Stadionie PGE Narodowy, wszystkie informacje: https://www.pgenarodowy.pl/kontakt/parking
Tak, przygotowaliśmy zniżki na noclegi w hotelu IBIS Style Warszawa Centrum (Zagórna 1a, 00-441 Warszawa). Więcej informacji here.
Do MsMermaid można szybko i wygodnie dojechać komunikacją miejską. Np. z przystanku “Dworzec Centralny” odjeżdżają aż cztery tramwaje (7, 9, 22, 24), które dowiozą Cię prawie pod same drzwi centrum konferencyjnego na przystanek “Most Poniatowskiego”. Cała podróż trwa 14 min. i kosztuje 3,40 zł. Jeżeli wolisz podróż samochodem, to polecamy sieć taksówek Sawa, nr tel.: +48 19123.
Agenda będzie dostępna na stronie konferencji w zakładce Agenda oraz w aplikacji Eventory. Dzięki Eventory agenda będzie zawsze pod ręką, jak również możesz ułożyć własną agendę, wybierając te sesje, które najbardziej Cię interesują.
Tak, Before Party odbędzie się 10 marca 2019 w centrum konferencyjnym MsMermaid!
Tak, After Party odbędzie się 11 marca 2019 w centrum konferencyjnym MsMermaid!
Tak, otrzymasz koszulkę w zamian za komplet QR kodów zebranych ze stanowisk partnerskich oraz podzielenie się wrażeniami w ramach ankiety dotyczącej organizacji konferencji. Znajdziesz ją w aplikacji Eventory (ankieta dostępna od 14:30 pierwszego dnia). Istnieje również możliwość zakupu koszulki na terenie konferencji.
Tak, na terenie konferencji będzie dostępna sieć WiFi. SSID: PLNOG_22 PASS: BREAKING_THE_ICE
Pomóż nam budować ciekawą agendę i sam zadecyduj czyj wykład był najlepszy! W aplikacji Eventory znajdziesz możliwość oddania głosu na najlepszą prelekcję. Prelegent, który zgarnie najwięcej głosów otrzyma wyjątkową nagrodę! Pamiętaj! Nie oceniaj sesji, których osobiście nie wysłuchałeś!
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.eventory.app&hl=pl iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/eventory-all-in-one-mobile-event-guide/id883207995?l=pl&mt=8
Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory, który umożliwia także umawianie spotkań.
Proste! Zeskanuj za pomocą aplikacji Eventory QR kody dostępne na stoiskach partnerskich i zgłoś się z kompletem na rejestrację!
Tak, wszystkie prelekcje są nagrywane, chyba że prelegent nie wyrazi na to zgody.
Prezentacje na SlideShare pojawią się do 14 dni od zakończenia konferencji, a nagrania na YouTube pojawią się do 30 dni po jej zakończeniu.
W razie pytań skontaktuj się z Moniką Żmudą (monika.zmuda@proidea.org.pl // telefon: +48 506 689 468)
Organizatorem PLNOG-a jest PROIDEA - firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 12 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach. Zajrzyj na nasze inne eventy lub daj znać, jeśli możemy zorganizować jeden dla Ciebie! 🙂 PLNOG - to znasz!:) JDD - Java, Java i raz jeszcze Java CONFidence - konferencja IT Security DevOpsDays - pasjonaci i praktycy DevOps spotykają się w Warszawie 4Developers - kilkanaście języków programowania, prawdziwy festiwal programistyczny