PLNOG

11-12 III 2019,
MsMermaid, Warszawa

Bilety w progu Standard, za 999,00 PLN (+VAT) są dostępne tylko do 5 lutego 2019! Zapraszamy!

KUP BILET

AGENDA

PLNOG porusza aktualne tematy branży telko w Polsce oraz Europie. Podczas tej edycji posłuchaj o następujących kwestiach:

1


Telemetria
i automatyzacja sieci

Interesują nas techniki pomiarów, metody automatyzacji oraz możliwości monitoringu. Jeżeli znasz sposób na usprawnienie i ułatwienie pracy – podziel się nim z nami!

2


Bezpieczeństwo sieci i ataki DDoS

Security to jeden z najbardziej pożądanych tematów podczas PLNOG-a – wciąż szukamy nowych metod zabezpieczeń, demaskujemy ransomware i pokazujemy, jak się nie dać nabrać na phishing

3


Sztuczna
Inteligencja

Bać się czy wręcz przeciwnie – inwestować i doskonalić? Chętnie posłuchamy nie tylko o tym, czy w przyszłości sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje telekomunikację, ale także o aktualnych sposobach wykorzystania AI.

4


Przykłady zastosowań (Case Study)

Nowe wdrożenia? Przykłady nietypowych zastosowań? A może historia wielkiej porażki oprogramowania na switche? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym znaleźć właściwe rozwiązanie problemów!

5


Zastosowania Cloudowe i DevOps

Połączenie chmury publicznej z zasobami datacenter to obecnie najpopularniejszy sposób na poszerzenie infrastruktury lokalnej. Jednak czy najleszpy i jedyny? Chętnie poznamy Twoje zdanie i metody na zwiększenie wydajności oraz niezawodności!

6


SDN


Dzisiaj można już chyba powiedzieć, że sieci określane jako współczesne budować będziemy według modelu SDN. Co prawda nie będzie to ten sam SDN, o jakim myśleli ci, którzy próbowali zmusić jednorożce do latania, tylko… no właśnie, co?

7


Routing,
sieci optyczne

Chętnie posłuchamy zarówno o sieci obejmującej ponad 50 POP-ów, dziesiątki tysięcy peerów i ponad 22 TB przepustowości, jak i o osiedlowych rozwiązaniach ułatwiających zorganizowanie urządzeń w sposób łatwy i bezpieczny.

8


LTE, wyzwania sieci komórkowych, 5G

5G, jak każda nowa generacja mobilnych systemów telekomunikacyjnych, spowita jest mglistą mieszanką oczekiwań, deklaracji, niedomówień oraz lobbystycznych przepychanek. Znamy już opinię wielkich operatorów – a Ty, co myślisz o przyszłości sieci?

Prelegenci

Partnerzy

Call for Papers

Masz ciekawy pomysł na prelekcję podczas PLNOG? Uzpełnij formularz i zostań Prelegentem 22 edycji naszej konferencji. 

[recaptcha id:plnog_captcha]

Community Corner

Community Corner to miejsce, które sprzyja rozmowom.
Branżowe dyskusje, zachęcające do interakcji sesje bazujące na doświadczeniu prowadzących oraz możliwość poznania się bliżej z przedstawicielami największych społeczności ICT w Polsce.
Przyjdź, zobacz, porozmawiaj.
Dręczy Cię problem, który chciałbyś omówić wraz z nami podczas edycji 22? Napisz! cfp@plnog.pl!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA PLNOG 22

Śledź wyjątkowe okazje i pormocje, które dla Was szykujemy każdego miesiąca!

MIEJSCE

22 edycja konferencji PLNOG odbędzie się w dniach 11-12 marca 2019r. w MsMermaid w Warszawie.
Sprawdź, jak dotrzeć na nasze wydarzenie. ul. Wioślarska 8, 00 – 411 Warszawa